Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2013

Půlmilion na dohled

/3. července, Golf Park Plzeň/

Máš štěstí jako kuře - tohle rčení lze s klidem začít obecně používat. Třetí turnaj letošní série Pomozte dětem s Českým teplem totiž potvrdil, že i když všude jinde prší, na „kuřecích" turnajích je maximálně pod mrakem. V Dýšině první červencovou středu nespadla ani kapka, přestože radar co chvíli vyhrožoval smrští od západu a Praha byla skoro celý den pod vodou. A sladká tečka na závěr: na symbolickém šeku se skvělo číslo 122 500. Tolik peněz - letos zatím nejvíc ze všech odehraných turnajů - vybrala necelá šedesátka hráčů na startovném i pokutách ve prospěch sbírkového projektu. Už tradiční půlmilion začal mít před závěrečnými turnaji v Berouně a na Albatrossu reálné kontury.
„Chtěla bych všem zúčastněným moc poděkovat, je to pro nás velká pomoc. A velký dík patří Českému teplu, které je i generálním partnerem celého projektu," říkala po vyhlášení nejlepších hráčů Kateřina Tomášová, koordinátorka sbírkového projektu Pomozte dětem.
Na krásně připraveném hřišti, kde byla některá odpaliště posunuta - to kvůli precizní přípravě na srpnové Pilsen Golf Masters ze série Ladies European Tour, sklidil největší (výsledkovou) radost Jan Lukáš. Zahrál totiž nejen nearest to the pin na jamce č. 4, ale zvítězil v kateogrii HCP 0-21 a nadto přinesl nejvíc brutto bodů, takže si odvážel dva dárkové koše a lahev vína k tomu. Největším donátorem turnaje se stal Josef Nosek, za dárkový koš „zaplatil" 3 100 korun. Sluší se dodat, že kategorii HCP 21,1-54 vyhrál Marek Svatuška, longest drive zahrál František Vilimovský, jídlo bylo výtečné, „bublinky" i růžová francouzská vína od společnosti Merlot d´Or famózní, ceny tradičně bohaté a hostesky (tradičně) půvabné.
Na viděnou 29. srpna v Berouně.


Kategorie HCP 0-21:
1. Jan Lukáš 37 bodů/82 ran
2. Jan Krušina 37/88
3. Jan Havlůj 37/86
Kategorie HCP 21,1-54:
1. Marek Svatuška 41/96
2. Martin Lidický 39/104
3. Pavel Němec 38/103

 

Přílohy:startovni-listina (907,63 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2013