Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2013

Rekordní start

/15. května, Golf Mladá Boleslav/

Vymetená obloha, letní počasí a šek na rekordní sumu, která se kdy na zahajovacím turnaji vybrala - taková byla letošní premiéra série Pomozte dětem s Českým teplem na krásně připravené osmnáctce v Mladé Boleslavi. Šedesátka hráčů si den užila, jakkoli jim skórování znepříjemňoval místy vydatný vítr. Přesto padly skvělé výsledky. Mužem turnaje se stal Miroslav Zíka, jenž zahrál Nearest to the Pin, vyhrál kategorii HCP 0-20 a nadto přinesl nejlepší brutto (76) a snižoval na single handicap. Díky tomu odcházel se dvěma dárkovými koši a dalšími drobnostmi. „Byl to krásný den, navíc jsem snižoval na 9,4, co víc si přát," glosoval vydařený turnaj, na který zavítal poprvé.
Drtivá většina hráčů přijíždí na turnaje charitativní série, které loni vynesly sbírkovému projektu Pomozte dětem 535 tisíc korun, skoro jako na rodinný sraz. Atmosféra je totiž vyloženě rodinná, vždyť mnozí se potkávají už pátým rokem! A vybraných peněz stále přibývá. Boleslavská premiéra 2013 vynesla na startovném a „pokutách" 112 900 Kč, to je na úvodním turnaji roku dosud nejvíc. Nejvýrazněji přispěl do banku Zlatko Míčka, jenž „pokuty" zaokrouhlil hodně vysoko se slovy, že příští turnaj nestihne, a tak přispěje rovnou. Na šeku se podílel rovnými čtyřmi tisícovkami.
„Vůbec bychom se nezlobili, kdyby se ta čísla na šeku příště popřeházela třeba na 121 900 a na dalším turnaji zase a ta suma by začínala dvojkou," usmíval se při předání symbolického šeku jednatel společnosti České teplo Petr Turek.
Tak za měsíc na Karlštejně!

 

Kategorie HCP 0-20:
1. Miroslav Zíka 44 bodů/76 ran
2. Robert Jehne 81/40
3. Lucie Vančurová 84/40


Kategorie HCP 20,1-54:
1. Petr Vitásek - /49
2. Vít Gabriel 11/44
3. Libor Nevšímal - /44

 

 

Přílohy:startovni-listina. (19,84 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2013