Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2011

SEČTENO A PODTRŽENO: PŮLMILION!

/20. září, Golf Club Beřovice/

Video: Václav Viaček

"Tady to bude bez čárky, takže bez pokuty," zatetelil se radostí fotbalový internacionál Vladimír Šmicer, když odpálil na desítce zdánlivě parádní drive; míček letěl s velkou rezervou kolem jezírka. "Kdepak, tam je bunker," opravila ho s úsměvem startérka a "Šmíca" si rovnou zapsal do skorkarty čárku rovnající se stokoruně. Vítejte na posledním turnaji ze série Pomozte dětem s Českým teplem v Beřovicích.
Derniéra měla opět báječnou atmosféru, hrálo se na krásném hřišti a na odpolední raut a vyhlášení výsledků se obloha vyjasnila a vysvitlo sluníčko. V klubovně se mezitím počítaly čárky za pary, míče v bunkeru, ve vodě nebo v autu. Bez placení neodešel nikdo a řada hráčů svůj účet zaokrouhlila směrem nahoru. Dagmar Sukdoláková z pětistovky na tisíc pět set korun, Michal Mencl ze čtyř stovek na tisíc, František Vilimovský ze třinácti set na dva tisíce, Vladimír Šmicer ze třinácti set na dva tisíce a - Milan Vacke z tisícikoruny na 2200 korun. Tím se stal největším donátorem turnaje, na kterém se vybralo tolik peněz, že celková suma ze všech čtyř letošních turnajů přesáhla půlmilionovou hranici! Na symbolickém šeku, který v závěru turnaje předal jednatel společnosti České teplo Václav Viaček koordinátorce projektu Pomozte dětem Kateřině Tomášové, bylo napsáno 511 000 Kč!
"Ráda bych poděkovala nejen společnosti České teplo, která turnaje zaštítila, ale všem hráčům, kteří našemu sbírkovému projektu přispěli. Tahle golfová série je velmi ambiciózní, vždyť se letos vybralo dvakrát víc peněz než loni. Věřím, že i příští rok budou mít turnaje takovou atmosféru a přinesou další potřebné finance," poděkovala Kateřina Tomášová a Václav Viaček ji vzápětí ujistil, že tomu tak bude: "Jsem rád, že mnozí z hráčů se na naše turnaje rádi vracejí a doufám, že nám zachovají přízeň i napřesrok, kdy chystáme turnajů pět. Na viděnou a ještě jednou - díky!"

 

Kategorie HCP 0-20,5:
1. Miroslav Hanzlík 42 bodů/82 ran
2. František Vilimovský 42/85
3. Milan Vacke 38/89
 
Kategorie HCP 20,6-54:
1. Boris Plaňanský 45/ 118
2. Lucie Vintrová 44/--
3. Petra Ondrušová 40/115

 

Přílohy:startovni-listina (69,61 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2011