Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2011

V DÝŠINĚ PADL REKORD

/11. května, Golf Park Plzeň-Dýšina/

Video: Vladimír Šmicer

Báječný den za překrásného počasí, nadto s rekordním příspěvkem padesátky zúčastněných hráčů - takový byl úvodní turnaj letošní série Pomozte dětem s Českým teplem v Golf Parku Plzeň. Na symbolickém šeku, který po dekorování nejlepších předal Václav Viaček, jednatel titulárního partnera série, Aleně Šváchové, vedoucí populárního sbírkového projektu, svítila částka 111 800 korun. Tolik se doposud na jediném turnaji nikdy nevybralo.
„Mám z toho velkou radost a věřím, že v tomhle trendu budeme pokračovat i na dalších turnajích, abychom letos pro děti vybrali co nejvíc," glosoval úspěch Václav Viaček poté, co odměnil dva nejlepší hráče turnaje. Prvním byl Vladimír Šmicer, nedávný fotbalový reprezentant, jenž sice dorazil těsně před prvním odpalem, ale nakonec zahrál 77 ran - best brutto. „Je to můj nejlepší výsledek vůbec, zatím jsem hrál nejlíp sedmdesát osm," usmíval se v klubovně Šmicer, jehož doprovázel tchán Ladislav Vízek a ve fotbalovém flightu jim dělal společnost také komentátor Jaromír Bosák. Šmicer díky skvělé hře vydatně přispěl do pokladny - za devět parů, dvě birdie a několik chybiček vytáhl z peněženky rovné dva tisíce. Ještě štědřejší byl Ivan Martinča. Svůj účet zaokrouhlil na tři tisíce korun a stal se největším donátorem úvodního turnaje. Sluší se dodat, že „pokutovány" byly nejen pary a birdie, ale také míč v bunkeru, ve vodě a v autu nebo nepřestřelení dámských odpališť. Co čárka ve skorkartě, to stokoruna nebo víc.
Poslední ceny byly předány v úvodní minutě čtvrtfinále hokejového MS Česko vs. USA, takže většina hráčů pak společně sledovala postup hokejistů do semifinále šampionátu v klubovně Golf Parku Plzeň.


Kategorie 0-20:
1. Michal Hátle 41 bodů/83 ran
2. Vladimír Šmicer 41/77
3. Ivan Martinča 36/84

 

Kategorie 20,1-54:
1. Marek Svatuška 47/107
2. Zdeněk Trpělka 41/88
3. Jaroslava Mikešová 38/93

 

Přílohy:Startovní listina (40,50 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2011