Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2010

K ČÁRKÁM SE JEŠTĚ PŘIHAZOVALO!

/2. června, Golf Park Plzeň - Pomozte dětem s Českým teplem/

Na druhém turnaji charitativní série se vinou vyhrožujícího počasí a na odpoledne ohlášeného deště sešlo o deset hráčů méně než na Karlštejně, ale na sbírkový projekt "nahráli" skoro o dvě tisícovky víc! Pomohl tomu i systém - "pokuty" se tentokrát neplatily za pary a birdie, ale naopak za míče ve vodní překážce, v bunkeru či za nepřestřelená dámská odpaliště:)

Kdo přispěl nejvíc? Zde jsou jména hrdinů, kteří na hřišti nechali doslova duši a dětem přispěli dohromady částkou 8700 korun: Tomáš Petana přinesl ve skorkartě 23 čárek po stokoruně a tedy zaplatil - krom tisícovky startovného - ještě 2300 Kč. Tomáš Krečmer zaokrouhlil 29 čárek za pokuty na rovné tři tisíce korun. A Petr Turek, jednatel společnosti České teplo, která je generálním partnerem série i celého sbírkového projektu, "přihodil" k 26 čárkám ještě osm set a přispěl tedy nejvíc - 3400 Kč!

"S kolegou Václavem Viačkem máme celkem sedm dětí. To je celkem dost, ale celou stovku bychom asi nezvládli," usmíval se. "Nejméně tolika dětem ale můžeme tímto způsobem pomoci," glosoval šek, který byl díky druhému turnaji vypsán na 76 500 korun, v součtu úvodních dvou turnajů tedy už na 151 450 Kč.

"Ráda bych poděkovala všem, kdo se dnešního turnaje zúčastnili, samozřejmě Českému teplu jako generálnímu partnerovi projektu. Když jsme před lety začínali, nenapadlo mě, že se za čas budou lidé takhle báječně bavit a ještě při tom udělají tak prospěšnou věc," loučila se s hráči v Golf Parku Plzeň Blanka Šrámková z Nadace rozvoje občanské společnosti, která projekt Pomozte dětem ve spolupráci s Českou televizí organizuje.

Sluší se dodat, že nejlepšími hráči turnaje se stali Markéta Grabein a Pavel Fischer (92 ran) a nejvíc stablefordových bodů nasbírala Jitka Němečková (45).

Série skončí 25. srpna v Golf Resortu Kunětická Hora.


Společná kategorie 0-54:

1. Jitka Němečková 45 bodů/79 ran
2. Jiří Hofman 40/96
3. Michaela Kuchařová 37/107

 

 

 

Přílohy:Startovní listina (77,00 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2010