Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Bank of GreenRok 2022

PREMIÉRA BYLA PODNĚTNÁ

/středa 23. srpna, Karlštejn/

 

Komerční banka Raiffeisenbank Živnostenská Banka HVB Bank Pioneer Investments ING Wholesale banking Atlantik-Kilcullen Asset Management ČSOB

Mělo to být oťukávání, premiéry takové bývají. Ale I. ročník turnaje Empire Bank of the Green premiéru příliš nepřipomínal. Snad jen debatami nad systémem počítání výsledků pro příští ročníky.


Na Karlštejně bylo nádherné golfové počasí a sešla se skvělá konkurence devíti čtyřčlenných týmů bank a finančních institucí: o první titul se prala družstva Komerční banky, ČSOB, HVB Bank, Pioneer Investments, Atlantik-Kilcullen, ING Bank, Živnostenské banky a dva týmy Raiffeisen Bank. Mezi hráči byla řada špičkových manažerů, mj. generální ředitel ING Rolf-Jan Zweep, generální ředitel Pioneer Investments Roman Pospíšil, Philippe Rucheton, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele KB, nebo Martin Bláha, výkonný ředitel a člen představenstva Raiffeisen Bank. Většina týmů se ovšem - v mezích pravidel - posílila o jednoho silného hráče. A tak se představili i někteří vynikající amatéři. Odpoledne, kdy se na tabuli postupně dopisovaly výsledky a mnozí počítali a propočítávali, zpestřil raut, vystoupení hudební skupiny a exhibice Jiřího Jandy, ty, kdo nezahráli podle představ, povzbudily úsměvy moderátorky Jitky Kocurové.


"Tenhle turnaj je dobrý nápad a pokud se z něj stane tradice, bude mít pokaždé patřičný náboj," říkal Roman Pospíšil z vítězného družstva Pioneer Investments a Philippe Rucheton z KB mu přizvukoval: "Ve Francii jsou turnaje mezi bankéři běžné, myslím, že je to dobrý počin. Jen nevím, zda by nebylo lepší počítat ne brutto body, ale netto stablefordové body." Rolf-Jan Zweep z ING zase navrhoval hru na rány s odpočtem handicapu. Každý způsob má samozřejmě klady i zápory.
"Hra na rány s odpočtem handicapu je samozřejmě jednou z možností, možná i spravedlivější, ale pro některé hráče s vyšším handicapem obtížná, zvlášť na hřištích typu toho karlštejnského. A pokud jde o stableford - hrajeme-li o nejlepší banku na greenech, měl by asi vyhrát tým, který má skutečně dobré golfisty, a tomu nahrává počítání brutto bodů. Určitě o tom ale ještě budeme diskutovat," řekl na závěr turnaje Pavel Vilimovský, ředitel pořádající společnosti Putt PD, a dodal: "Na Karlštejně jsme získali spoustu podnětných nápadů, například možnost spojení turnaje s nějakým charitativním projektem - podobně to děláme v případě Celebrity Golf Cup."

Výsledky Bank of the Green 2006:
1. Pioneer Investments (Pospíšil, Zajíc, Janda, Bulla) 70 brutto bodů, 2. ČSOB (Burian, Holubová, Kafka, Frýbl) 68, 3. HVB (Chvojka, Werner, Míček, Pišták) 50, 4. KB 44, 5. Atlantik-Kilcullen 43, 6. Raiffeisen Bank B 40, 7. Raiffeisen Bank A 38, 8. ING Bank 26, 9. Živnostenská banka 21.


Vložené soutěže: ZAPA longest drive - Marek Pleyer a Veronika Patočková, OKI nearest to the pin - Petr Skok, Diners Club three hole master (nejlepší brutto výsledek na 3 vybraných jamkách) - Filip Juhaniak, Pražský Finap nejlepší brutto - Filip Juhaniak (71), Florida Investments Marketing nejlepší brutto - Lucie Šarochová (79).

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » BANK OF THE GREEN  » Bank of the Green 2006  

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

 

Adastra

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

deloitte

 

 

Šafra & partneři

 

 

aeqoom

 

 

Multima

 

Partners

 

ARBES Technologies

PARTNEŘI

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI